ALL4BOATS

Webová stránka značky: ALL4BOATS

All4boats – vlastní produkty a příslušenství pro lodě

All4boats je česká značka lodního příslušenství a zakázkových řešení vycházejících z každodenní praxe našeho lodního servisu a dílny.

Pod značkou All4boats nabízíme vlastní produkty, sestavy a příslušenství určené pro motorové lodě, plachetnice a další rekreační plavidla. Při jejich výběru a návrhu využíváme zkušenosti ze servisu, montáží, oprav a úprav lodí.

Naším cílem není pouze dodat samotný výrobek. Díky vlastnímu servisnímu zázemí dokážeme poradit s výběrem vhodného řešení, jeho instalací i následným servisem.

All4boats – kompletní péče o loď na jednom místě.

Řazení produktů

6 položek celkem

Výpis produktů

908 all4maz mazaci tuk 30g 1
Tip
ALL4MAZ mazací tuk 30 g
Skladem u dodavatele (expedice do 3 dnů)
65 Kč
Měrná cena: 2,17 Kč / 1 g
ALL4MAZ40
905 all4maz mazaci tuk 50g 1
Tip
80 Kč
Měrná cena: 1,60 Kč / 1 g
ALL4MAZ50
896 all4maz mazaci tuk 100g 1
Tip
ALL4MAZ mazací tuk 100 g
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
119 Kč
Měrná cena: 1,19 Kč / 1 g
ALL4MAZ100
4001 protiplisnovy desinfekcni sprej
Tip
184 Kč
Měrná cena: 0,37 Kč / 1 ml
A4BPDS
Dárkový poukaz (Provedení Poukaz v hodnotě 500,- Kč)
Dárkový poukaz
Skladem (>5 Ks)
od 300 Kč
POUKAZ300
899 1 all4maz mazaci tuk 800g 1
Tip
699 Kč
Měrná cena: 0,87 Kč / 1 g
ALL4MAZ800

Ovládací prvky výpisu

6 položek celkem
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz